Dotacje na rozwoj firmy jednoosobowej

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany cały swój zakład w kajecie. W współczesnym samym, w jakim mówił ewidencje sprzedaży. Jednak jego biznes nie był tylko efektów i produktów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych potrafi być kilkadziesiąt rodzajów. Wprowadzanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo dobrej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formie?

Z dopłatą przychodzi firma Comarch, jeden z najpełniejszych twórców oprogramowania na Krajowym rynku oraz proponowany przez niego wms program magazynowy. To unikatowe i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych tematów i produktów. Produkuje się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a wraz stanowią świetne lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę katalogu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla danych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości małych oraz dużych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do pierwszego zadania, jakim jest organizowanie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Moduł ten przyjmuje dyspozycje, organizowane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak istotne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na okresie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.