Krajalnica ultradzwiekowa

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała cechę i wygodna cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Flexa Plus New

Krajalnica 612p jest wypełniona przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest dość łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to skutek, dany do cięcia przede wszystkim pozostałego typu wędlin i ciała, jednakże z powodzeniem pewno być stosowany także do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Pochodzą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest ruchliwa i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i dokonane z tak trwałych, popularnych w sprzątaniu oraz ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wyglądania i warunki sanitarne. Każdy fakt tego urządzenia, który zamierza wszą relację z żywnością, jest wytworzony z wyjątków nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz traktował tegoż faktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią materiały do maksimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do ostatniego, by znów służyło "jak nowe".