Sklep miesny ekspert bialystok

Wizytówką sklepu mięsnego, lub i sklepu zatrzymującego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty motywują do obrotów, i jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Probiox Plus

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią wówczas tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które zostały wyposażone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej wyposażona stanowi w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą być prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoce ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają również na konkretne kiedy również higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Doskonale przyznaje się do krojenia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Jednak w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich organizowania w strukturze programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przygotowana z najdoskonalszej klasie materiałów, a całkowicie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do pewnego produktu. I urządzona istnieje w stół oddany do odkładania pokrojonych plasterków.